logo

O nas

O nas

"We shoot people"

Dzień dobry!

Jesteśmy Love Hunters

 

Bardzo nas cieszy, że tu trafiliście! Mamy nadzieję, że podobało Wam się nasze portfolio, a jeżeli jeszcze tam nie dotarliście to serdecznie zapraszamy!

Kim jesteśmy? Jesteśmy dwójką młodych i pełnych energii ludzi, którzy realizują się dzięki największej życiowej pasji - Fotografii. Dzięki temu, nasza praca to czysta przyjemność i radość dla waszych oczu :)

Kaja jest absolwentką Żywieckiej szkoły fotograficznej oraz Akademii Fotografii. Z fotografią związana od najmłodszych lat. Zwariowana i wiecznie uśmiechnięta. Krążą plotki, że nie umiała jeszcze chodzić, ale już jeździła na nartach. Z powodzeniem odnalazła się w fotografii sportowej, pracując dla zawodników w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Maciek jest fotograficznym samoukiem. Od 10 lat stale fotografuje rajdy samochodowe. Pracował dla teamów startujących w WRC, a także dla Red Bull, Castrol, Lotos, i wielu innych czołowych marek. Specjalista od rzeczy nie wykonalnych :) Kocha wszystko co ekstremalne. W fotografii łączy wszystkie techniki, nieraz coś z tego wyjdzie :)

A oto cześć naszego życia :

fotografia ślubna, fotografia ślubna Śląsk, fotografia ślubna dolny śląsk, fotograf ślubny, sesja ślubna, zdjęcia ślubne, plener ślubny,